Piletid

Meist

Meist

Tiim, kes pingutab sinu kogemuse jaoks

Impact Day toob kokku inimesed, kes soovivad luua maailmasse positiivset mõju. Inimesed, kes soovivad midagi teha selle nimel, et elu meie ümber oleks parem. Inimesed, kes teevad päriselt samme ilusama tuleviku nimel.

Impact Day on Baltikumi suurim mõju ja jätkusuutliku ettevõtluse festival. Siit leiad uued mõttekaaslased, värsked ideed ja teadmised, kuidas oma sõnade ja tegudega veel kaugemale jõuda. Esinevad nii Eesti edukaimad tegijad kui ka toimuvad erinevad praktilised töötoad, arutelud, paneelid, pitchimisvõistlused. Ürituse lõpul ei puudu ka meeleolukas kultuuriprogramm!

Impact Day toimub 7. oktoobril 2022 Põhjala tehases, Tallinnas. Põhjala tehas on paik, mis lausa kiirgab sotsiaalse ettevõtluse hõngu – kogukondlik atmosfäär, jätkusuutlikkusele mõtlevad inimesed ning kirega tegutsemine. Toome festivali sinna, kus näeme tulevikus mõjuloojate kokkusaamispaika ka aastaringselt.

Oleme ka ise eeskujud. Loome sündmust nii, et sellel oleks võimalikult väike jalajälg ning võimalikult suur positiivne mõju. Kasutame vaid mitmekordselt kasutatavaid dekoratsioone ning laenutame sisustuselemente Eesti ühelt suurimalt sotsiaalselt ettevõttelt Sõbralt Sõbrale.

Tule ja saa osaks mõjuloojate kogukonnast!

  • 15

    korraldavat organisatsiooni

  • 10+

    aastat kogemust jätkusuutlikku ettevõtlusega

  • 30+

    ettevõtte poolt loodud

Liitu üle 1500 mõjuloojaga ja ole kursis kasulike uudistega!

Soovid saada väärtuslikku sisu jätkusuutlikku ettevõtluse ning mõju kohta? Soovid teada, kes on vinged esinejad ja sündmused programmis, keda hakkame peagi avalikustama? Pane end kirja ning saadame sulle maksimaalselt kaks korda kuus inspireeriva kirja!