Piletid

Osalejale

Kogu info festivalist

Sellelt lehelt leiad kõik vastused Põhjala tehasesse tuleku, oleku ja mineku kohta. Loe hoolega läbi, et saaksid Impact Daylt maksimaalselt väärtust ning head elamust!

illustration

Kõik, mida pead teadma enne Põhjalasse tulekut

 • Mida peaksin festivalile kaasa võtma?

  Pilet – Võta kaasa oma telefon või muu seade, millega saaksid näidata Fienta keskkonna kaudu saadetud piletit. Võimalusel ära piletit välja prindi – hoiame loodust!

  Riietus – Tule nii kuidas end mugavalt tunned! Põhjala tehase angaarid võivad küll isegi pärast kütmist olla mõne jaoks pisut jaheda võitu, seega soovitame panna soojalt riidesse.

  Oma joogipudel – Festivali alal ei ole ühekordseid topse ja ühtlasi ei saa Impact Day alalt tasuta joogitopse. Veega oma pudeli korduvtäitmist toetab Tallinna Vesi.

  Enda toidukarp – Koha peal kasutame festivalil RingKarbi ringlusnõusid ning enda toidu ülejääkide päästmiseks palume sul võtta kaasa enda säilituskarp.

 • Kuidas on kõige parem Põhjalasse tulla?

  Julgustame sind kasutama ühistransporti või mõnda kergliiklusvahendit!

  Ühistranspordiga jõuad kohale kasutades bussi nr 32, 72 või tramm nr 1, 2. Lähima peatuse nimi on Marati. Tänu koostööle Tallinna linnaga on sul võimalus sõita TASUTA ühistranspordiga, kasutades meilile saadetud QR-koodi!

  Kergliiklusvahendite (jalgratas, tõukeratas) tarbeks tagame võimaluse enda vahendi ära parkida telgi alla. Soovitame nautida mereäärset Stroomi kergliiklusteed Kopli tänavani.

  Sul on võimalus Tuule e-tõukerattaga terve päeva jooksul sõita -50%! Selleks kasuta vaid koodi “impactday” ning võidki juba kiirelt kohale vuhiseda.

  Kui aga kuidagi ei anna ühistranspordi või kergliiklusvahendiga tulla, siis oma auto saad jätta Põhjala tehase ümbrusesse. Hoiatus: parkimiskohti on väga vähe, seega võid mõned (või rohkemgi veel) sammud enda aktiivsusmonitori kirja saada auto juurest jalutadeski! Põhjala tehase ümbruses on parkla, kuid seda kasutavad sealsed töötajad ning ümber elavad inimesed. Sul võib avaneda võimalus ka lähitänavatel parkida, aga ei pruugi. Seetõttu soovitame tungivalt tulla ühistranspordiga nii keskkonna kui ka mugavuse perspektiivist!

  Põhjala tehase aadress: Marati 5, 11713 Tallinn.

Mida festivalil arvestama pead

 • Kuidas saan endale kaelakaardi?

  Esimese sammuna saad pileti alusel endale registratuurist kaelakaardi ja -paela. Selleks tuleb üles leida Fienta poolt saadetud kiri, kus on olemas QR-kood.

  Kaelakaardiga saad liikuda muretult Impact Day saalide ja väliala vahel. Kaelakaart tuleb endaga alati kaasas kanda – selleta ei saame sind enam tagasi festivalile lubada.

  Koostöös Ecodisainiga kogume kaelapaelad festivali lõppedes kokku, et neid oleks võimalik taas järgmistel sündmustel kasutada. Seega enne Põhjala tehasest lahkumist anna palun kaelapael tagasi ning kaelakaart säilita juba 2023. aastal osalemiseks – nii saame üheskoos keskkonda hoida!

 • Kuhu ja kuidas saan oma üleriided ning asjad jätta?

  Oma üleriided saad jätta valveta garderoobi. Garderoobis on konksude kohal numbrid, numbrit kaasa võtta ei saa. Garderoobis palume oma numbrist pilt teha, et ei läheks meelest, kuhu oma riided pandud sai.

  Kui sul on ka raske kott, mida ei taha terve päev kaasas kanda, siis on võimalus kohe garderoobi läheduses panna enda väärtuslikumad asjad Koolikappi. Kapp on võtmega lukustatav. Saad oma asjad sisse panna, võtme kaasa võtta ja pärast asjade võtmist võtme kapi ukse ette jätta. Palun ära võta võtit koju kaasa!

 • Kust saan infot ajakava kohta?

  Programmi näed Impact Day veebilehelt. Lisaks on garderoobialal ekraanid, kust on samuti võimalik ajakava kiigata. Samuti soovitame end varakult sisse logida ElisaStage keskkonda oma Fienta piletikoodiga – sealt näed nii ajakava kui saad ka esitada küsimusi, anda tagasisidet, jpm.

 • Kus midagi asub?

 • Mis toitu kohapealt osta saan?

  Impact Dayl saad süüa soetada nii foodtruckidest kui ka Põhjalas asuvatest toidukohtadest. Kui sulle pakutakse toitu RingKarbi ringlusnõudes, siis palume need viia kogumispunkti, et saaksime need puhtakse pesta ning seejärel juba järgmistele külalistele nendes toitu serveerida. Valikuid leidub ka vegan toidu eelistajatele.

  Joogivett leiad nii välialal paiknevatest kanistritest, WC kraanidest kui ka saalidest asuvatest karahvinidest.

  Siin on lühike tutvustus iga toidupakkuja kohta:

  • Köömen on sotsiaalne ettevõte. Pakuvad autentset rahvusköökide toiduelamust, mille puhul kõik toidud ja tegevused on tehtud Eestisse saabunud rände- ja pagulastaustaga inimeste poolt.
  • The Naturisti visoon on anda loodusele ja planeedile rohkem tagasi kui me temalt võtame. Soov on CRUMPI maailmale tutvustada kui uut tervislikku toidu elamust. CRUMP on Eesti mahekanepiseemne ja mahehernest toodetud kuivatatud valgugraanul.
  • Karjase sai / Barbares alustab oma päeva Koplis saia küpsetamise ja kohvi valamisega ning lõpetab serveerides õhtusöögi kõrvale väikeste veinimajade veine. Nad teevad koostööd kohalike mahetalunike ja teiste väiketootjatega, ning soovime läbi oma maja menüü ka nende tööd tutvustada.
  • Kopli Köök on hubase ja eklektilise sisekujundusega restoran, kus pakutakse igapäevaselt lihtsat ja maitsvat toitu.
  • VLND Burger on rohkem kui lihtsalt toit. See on jagatud armastus saia ja pihvi legendaarse koosluse vastu, mis on põimitud kogukondliku jõu ja tahtega. See on meie viis Viljandit maailma viia.
  • KOKOMO on perefirma, mis pakub röstitud kohvi. Tutvustavad erinevaid karaktereid erinevatest kohvipäritoluist, hankides pidevalt värsket saaki.
  • Botik on hubane aiabaar, mis püüab igal sammul väärtustada meid ümbritsevat keskkonda ja austada nii loodust kui vana tehasevaimu. Hea joogi kõrval peame oluliseks maitsvat paigaomast sööki ja mitmekesist programmi.
 • Mis WiFi parool on?

  Parooli ei olegi! Liitu lihtsalt võrguga “Impact Day Public”.

 • Millega veel peaksin arvestama?

  Impact Day siseruumides on alkoholi tarbimine ja e-sigareti kasutamine keelatud. Suitsunurk asub Põhjala hoovi sisse astudes vasakul käel. Suitsunurgas on külalistele Filaret suitsukastid, kuhu palume konid visata. Nende abil kogume suitsukonisid ja Filaret töötleb ümber toksilisi suitsukonisid keskkonnasõbralikuks komposteeruvaks 3D printimise materjaliks, vähendades seeläbi jäätmeid uuenduslikul moel.

  Oleme omaltpoolt kõik teinud, et sul tekiks festivali ajal võimalikult vähe prügi. Kui sul seda aga ikka tekib, siis palun sorteeri seda vastavalt – sul on võimalus panna eraldi biojäätmed, panditaara ja segaolmejääde.

 • Mida teha, kui mul on mõni küsimus, millele siit vastust ei leidnud?

  Haara sabast kinni mõnel tiimiliikmel, kes kannab Impact Day pusa. Temal oskab suure tõenäosusega su vastusele vastata! Lisaks võid alati pöörduda registratuurilaua, kuhu muuhulgas jõuavad välja ka kõik kadunud asjad.

Kogu info festivalilt lahkumiseks

 • Mida jätta, mida võtta?

  Festivalilt lahkudes võta endaga kaasa järgmiseks aastaks oma kaelakaart, et saaksid seda taaskasutada!

  Enne Põhjala tehasest äraminekut vii aga kaelapael registratuuri ning kui sul peaks veel mõni RingKarbi nõu käes olema, siis see vii RingKarbi telki peaväljapääsu juurde.

 • Kas ma võin kasutada fotograafide tehtud pilte?

  Jah, võid kasutada fotograafide poolt festivalil tehtud fotosid, kui mainid ära fotograafi ja ürituse nime (Impact Day). Saad kasutada fotosid meedias, väljaannetes, isiklikuks kasutamiseks jne. Võimalusel kasuta meie festivali teemaviiteid #impactday ja #actforimpact – nii leiavad sind üles ka teised festivali külastajad!

 • Kui kaua ja kust saan ma järelsalvestusi vaadata?

  Järelsalvestusi saad vaadata kuni 3 kuud pärast festivali ElisaStage keskkonnas. Kogu vajalik info selleks tuleb sulle meilile.

 • Kus saan jagada oma tagasisidet?

  Saadame sulle pärast festivali meili, kus saad jätta oma kõik kiitused, laitused ja ideed! Lisaks loosime tänutäheks sinu panuse eest välja ka vastajate vahel Impact Day 2023. aasta piletid.